OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK’in Yeni Yıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK’in Yeni Yıl Mesajı

Sevinç ve Üzüntüleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıyoruz.“Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor.

 

2018 yılı için ise önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Osmaniye’miz ve ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyoruz, azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçiriyoruz.

 

Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi’nin başarısı adına Osmaniye Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimi ve gayretli bir şekilde görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

 

Bundan sonraki süreçte de, sağlam iradeye sahip, eleştirel düşünebilen kendi kararlarını kendi alabilen Vatan,  Millet,  Bayrak bilincinin vesayetsiz bir şekilde oluştuğu, nesiller yetiştirmek adına tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                                               Ramazan ÇELİK

                                                                                                                           İl Milli Eğitim Müdürü

29-12-2017  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.