OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN ALBAK'IN LGS MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN ALBAK'IN LGS MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

Hedeflerinize ulaşmak için verdiğiniz emeklere hepimiz şahidiz. Sınava hazırlık sürecinde olduğu gibi şimdi de sizlerin yanında yer alarak heyecanınıza ortak olduğumuzu belirtmek istiyorum. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza yürekten inandığımızı, sınav sonucunuzun her olursa olsun o anki bilgilerinizin puanı olduğunu biliyoruz.

Üstün gayretiniz ile birlikte vatanına ve milletine faydalı, ahlaklı bireyler olarak ilerleyeceğinize inancımız ise tam. Bu sınavın sizin için yeni bir başlangıç olduğunu belirtiyor, tercih edeceğiniz okulun sadece adını belirleyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Öyle ki bilgiye nasıl sarılacağınızı, ne kadar okuyup ne kadar öğreneceğinizi ve bakış açınızı ne kadar geliştireceğinizi yine siz belirleyeceksiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 5 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamındaki merkezi sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sınavlarda görev alacak yönetici, öğretmen ve tüm çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.

Şimdiden liselerimize hoşgeldiniz.

 

Aydın ALBAK

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.