OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Ahmet KAVUN, Abdullah TEKDEMİR ve Mehmet SÜNBÜL Cevdetiye İlkokulu/Ortaokulu Geçici Eğitim Kampında öğrenciler tarafından yapılan Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar sergisini gezdiler.
![İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Ahmet KAVUN, Abdullah TEKDEMİR ve Mehmet SÜNBÜL Cevdetiye İlkokulu/Ortaokulu Geçici Eğitim Kampında öğrenciler tarafından yapılan Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar sergisini gezdiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/11165650_PHOTO-2019-04-11-14-56-04_3.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Ahmet KAVUN, Abdullah TEKDEMİR ve Mehmet SÜNBÜL Cevdetiye İlkokulu/Ortaokulu Geçici Eğitim Kampında öğrenciler tarafından yapılan Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar sergisini gezdiler.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |