OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Başkanlığında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı İlçe Milli Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Osmaniye Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen toplantıda, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı genel değerlendirmesi, kurum denetimi sonunda hazırlanan "Gelişim Raporları"nın görüşülmesi,2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak iş ve işlemlerin görüşülmesi,2023 Vizyon Belgesi kapsamında yapılan faaliyetlerin görüşülmesi, öğrenci başarısının arttırılması için yapılacak faaliyetlerin görüşülmesi ve öğrenci devamsızlıklarının takibinin görüşülmesi ile eğitimin diğer konularına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Elverişsiz koşullardaki okulların desteklenmesi başta olmak üzere öğrenmenin daha fazla iyileştirilmesine yönelik işlerin neler olabileceği üzerinde duruldu. 

Toplantıda ayrıca, DYK ve Halk Eğitim Merkezlerinde açılacak kursların görüşülmesi, taşımalı öğrencilerin durumu hakkında görüşüldü.

Soru cevap bölümü ve dilek-temenni ile sona eren toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile Milli Eğitim Şube Müdürleri de katıldı.

27-08-2019

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.