OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı İlçe Milli Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK Başkanlığında, İlimiz Temel Eğitim,Ortaöğretim,Din Öğretim ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüklerine bağlı okulların genel işleyişine ilişkin gündem maddeleriyle başladı.

Maarif Müfettişleri Koordinatörü Fevzi ŞİŞİK, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katıldığı toplantıda, öğretmen ve idarecilerin görevlendirmesi, pandemi gibi olağanüstü durumlarda alınacak tedbirler,risk yönetiminin değerlendirilmesi, DYK ve Halk Eğitim Merkezlerinin açılacak kursların  ve diğer faaliyetlerinin iş ve işlemleri görüşüldü.

Osmaniye Öğretmenevi ve Akşam Sanat  Okulunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK: "6 Eylül 2021 tarihinde tüm çocuklarımıza, tam zamanlı, okullarımızda yüzyüze eğitim verecek olmanın heyecanıyla ,İlimiz genelindeki tüm eğitim kurumlarımızda güvenle eğitim öğretime hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Geleceğe emin adımlarla, güçlü bir şekilde evlatlarımızı birlikte hazırlamak,konforlu ve güvenli bir eğitim hayatını onlara sunmak hepimizin sorumluluğunda. Bu vesile ile  toplantımızın İlimiz eğitimi için hayırlara vesile olmasını diliyorum."dedi.

Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

 

23-08-2021 23-08-2021
   

 

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.