OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Odasında okulların genel işleyişine ilişkin gündem maddeleriyle başladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı

Maarif Müfettişleri Koordinatörü Fevzi ŞİŞİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katıldığı toplantıda, pandemi gibi olağanüstü durumlarda alınacak tedbirler, risk yönetiminin değerlendirilmesi, okul öncesinde okullaşma oranının artırılmasına ilişkin işlemler, "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi"  ve diğer faaliyetlerinin iş ve işlemleri görüşüldü.

Gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK: "İlimiz genelindeki tüm eğitim kurumlarımızda güvenle eğitim öğretime devam ediyoruz. Geleceğe emin adımlarla, güçlü bir şekilde evlatlarımızı birlikte hazırlamak, konforlu ve güvenli bir eğitim hayatını onlara sunma bilinciyle, Bakanlığımız tarafından başlatılan ve Kültür Turizm Bakanlığınca desteklenen "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi" nin ilimizdeki ayağını sürdüreceğiz. Ayrıca okul öncesi eğitimi çağ nüfusu dikkate alınarak, daha fazla çocuğun okul öncesi eğitim imkânlarından yararlandırılmasını sağlayacağız. Bu vesile ile  toplantımızın İlimiz eğitimi için hayırlara vesile olmasını diliyorum."dedi.

Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.