OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLİMİZDE AÇILACAK OLAN YAZ KURSLARININ VE AFET YAZ KURSLARININ İLÇELER BAZINDA DAĞILIMI
![İLİMİZDE AÇILACAK OLAN YAZ KURSLARININ VE AFET YAZ KURSLARININ İLÇELER BAZINDA DAĞILIMI](/www/images/mansetresim.png)
6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş Merkezli meydana gelen depremden ilimizin de etkilenmesi sebebiyle eğitim-öğretimde meydana gelen aksaklıkların telafisi için okullarımızda yaz okulu ve afet yaz okulu kursları açılacaktır. Velilerimiz okul müdürlüklerine başvuru yaparak öğrencilerinin bu kurslardan faydalanmalarını sağlayabileceklerdir. Dağılım listesi için tıklayınız.