OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi Bünyesinde “Klasik Sanatlar Mûsikî Projesi” Kapsamında Öğrenci Alımı Gerçekleştirilecektir

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi Bünyesinde “Klasik Sanatlar Mûsikî Projesi” Kapsamında Öğrenci Alımı Gerçekleştirilecektir

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi Bünyesinde “Klasik Sanatlar Mûsikî Projesi” Kapsamında Öğrenci Alımı Gerçekleştirilecektir.

Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin klasik sanatlar alanındaki bilgi ve becerilerini artırmak, sanatsal çalışmalar ortaya koyabilmelerini sağlamak, sanat bilinci gelişmiş bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak ve kabiliyetleri doğrultusunda daha donanımlı, özgüvenleri yüksek, kültür ve medeniyet mirasımızın farkında olarak yetişmelerine ve bu bağlamda tercih ettikleri sanat alanında kendilerini yetiştirebilecekleri yükseköğrenime hazırlamak amacıyla İstanbul İli Üsküdar ilçesi Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesinin 2016-2017 eğitim-öğretim yılında "Klasik Sanatlar ve Mûsikî Projesi” uygulanmak üzere Bakanlığımızca proje okulu olması uygun görülmüştür.

Bu nedenle İstanbul İli Üsküdar ilçesi Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesinin 2016-2017 eğitim-öğretim yılında "Klasik Sanatlar ve Mûsikî Projesi”  kapsamında ilgili okulun 9’uncu sınıfına öğrenci alımı gerçekleştirilecektir.

Öğrenci alımına ilişkin usul ve esaslar aşağıdadır.

 

RESMİ YAZI

SINAV DEĞERLENDİRME ÇİZELGESİ

SINAV DEĞERLENDİRME ÖLÇÜTLERİ ÇİZELGESİ

ÇALIŞMA TAKVİMİ 

MUSİKİ VE KLASİK SANATLAR BÖLÜMÜ SINAV DEĞERLENDİRME ÇİZELGESİ


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.