OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında Öğrencilerimizden Büyük Başarı

Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında Öğrencilerimizden Büyük Başarı

Kahramanmaraş ili Afşin ilçesinde yapılan okullar arsı Gençler A-B Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında ilimize 6 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz madalya alarak büyük başarı elde ettiler.

Şampiyonada derece alan öğrencilerimiz;

Çukurova Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Zeynep Gültemiz KEÇEBAŞ, Osmaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Burhan KARIK, Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Ferit ÖZDEMİR ve Ahmet KAYA, Osmaniye Anadolu Lisesi öğrencisi Celal ERKUL ile Osmaniye Ender Kolejinden Ayça SARICA Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında Birinci olarak altın madalya kazanmışlardır.

Hasan Aybaba Anadolu Lisesi öğrencisi Aybüke KILINÇ ve Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mustafa Berat KAYA Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında ikinci olarak Gümüş Madalya kazanmışlardır.

Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mahmut ABAYLI Kick-Bosk Türkiye Şampiyonasında Üçüncü olarak Bronz Madalya kazanmıştır.

Türkiye’de büyük bir başarıya imza atan Antrenör Kenan Karık ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

11-03-2019 11-03-2019

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.