OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Köy Okulları Arası Spor Turnuvası Düzenlendi
![Köy Okulları Arası Spor Turnuvası Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_05/02141755_PHOTO-2019-05-02-10-47-39_1.jpg)
Dereli İlkokulu Ortaokulu Bahçesinde düzenlenen turnuvaya Dereli İlkokulu/Ortaokulu, Çardak İlkokulu/Ortaokulu, Çona Nurdağı İlkokulu/Ortaokulu ile Issızca Şehit Ahmet Çalık İlkokulu/Ortaokulunun katılımı ile İlkokullar arası halat çekme, yumurta taşıma, penaltı atışları ve çuval yarışı yapılırken, Ortaokullar arası futsal, voleybol, hentbol ve masa tenisi yarışmaları düzenlendi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |