OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi Kapsamında İlimizde Kitapların Kardeşliği Projesi Başlıyor

  Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi Kapsamında İlimizde Kitapların Kardeşliği Projesi Başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığınca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın değerli eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi himayelerinde başlatılan "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında, İlimizde de hayata geçireceğimiz Valimiz Sayın Dr.Erdinç YILMAZ'ın değerli eşleri Sayın Şenay YILMAZ Hanımefendi'nin destekleriyle "Kitapların Kardeşliği" projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Osmaniye TOBB Fen Lisesinde gerçekleştirilen "Kitapların Kardeşliği Projesi" tanıtım toplantısına Valimiz Sayın Dr. Erdinç YILMAZ' ın değerli eşi Sayın Şenay YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın ALBAK' ın değerli eşi Sayın  Fatma ALBAK ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Ahmet KAVUN,Kadir ÇÖZELİ ve Bekir ALTUĞ katıldı.

Okullar arası imkân farklılıklarını azaltacak ve eğitimde fırsat eşitliğini artıracak Kütüphanesiz Okul Kalmayacak projesi çerçevesinde düzenlenecek olan "Kitapların Kardeşliği Projesiyle İlimiz genelinde 448 okulumuzda 139.082 öğrenci kitaplarla buluşacak.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde  yürütülecek olan Kitapların Kardeşliği projesine finansal destek noktasında; hayırseverler, kamu kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri de destekte bulunacak.

 

28-10-2021 28-10-2021
28-10-2021 28-10-2021
28-10-2021  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.