OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” İmzalandı.

Müdürlüğümüz ve Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” İmzalandı.

İmzalanan Protokolün amacı, ilimiz sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmak; geliştirilmesi, öğretmen ve öğrenci yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması ve ailelerin sosyokültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamaktır.

Müdürlüğümüz ve Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan TORUN tarafından imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan TORUN, bu protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

06-05-2019 06-05-2019
06-05-2019  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.