OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve Korkut Ata Üniversitesi arasında Osmaniye ilinde eğitimin niteliğini daha da ileri bir noktaya taşımak, eğitim hizmetlerini geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Üniversite Rektörlük makamında gerçekleşen iş birliği protokolüne Korkut Ata Üniversitesi Rektörü adına Prof. Dr. Murat TÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK imzaladı.

İşbirliği protokolünde Osmaniye İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Şevket İYİ ve Müdürlüğümüz Özel Büro Protokol Temsilcisi Fatma ALACA  hazır bulundu.

Taraflarca imzalanan Eğitimde İş Birliği Protokolü’nde öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle artırılması ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında koordinasyonun sağlanması amaçlanıyor.

25-02-2019 25-02-2019
25-02-2019 25-02-2019

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.