OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Aydın ALBAK Başkanlığında LGS Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Müdürümüz Aydın ALBAK Başkanlığında LGS Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

      2 Haziran 2024 Pazar günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi alınan tedbirleri gözden geçirmek amacıyla TOBB Osmaniye Fen Lisesinde, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK başkanlığında LGS Değerlendirme ve İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. 

      Sınav güvenliğini ve konforunu sağlamak için alınması gereken önlemlerin büyük bir ciddiyetle ele alınması gerektiğini vurgulayan Müdürümüz Aydın ALBAK, LGS'nin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için tüm birimlerin işbirliği içinde çalışması gerektiğine ve öğrencilerimizin sınav süresince rahat olmaları için çalışıldığına değindi.

       Öğrencilerimizin bu dönemde yaşayabileceği stres ve kaygılara da değinen Müdürümüz, okul müdürlerinden bu süreçte öğrencilerin yanında olmalarını ve gereken her türlü desteği sağlamalarını istedi. 

      Toplantıya katılan okul müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın vurguladığı konulara büyük önem verdiklerini ifade ederken sınav ortamının güvenliği ve konforu için ellerinden gelen yapacaklarını söyleyerek bu önemli süreci başarıyla tamamlayacaklarına inandıklarını dile getirdiler.

31-05-202431-05-202431-05-2024

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.