OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Aydın ALBAK'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Karne Mesajı

Müdürümüz Aydın ALBAK'ın  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Karne Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler ve Kıymetli Veliler;

Bugün bir eğitim öğretim yılını daha tamamlayarak gelecek hayallerine ve hedeflerine bir adım daha yaklaşan evlatlarımızın karne günü. Bizler de 2023-2024 eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla karne alma mutluluğunu yaşayan bütün öğrencilerimizin heyecanlarını paylaşıyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

Sizler yaşam kaynağımız, geleceğimiz ve ülkemizin yarınlarısınız. Hepiniz bizim için paha biçilemez değerdeki birer mücevhersiniz. Öğretmenlerimiz bir eğitim yılı boyunca sizleri nakış nakış işleyerek sahip olduğunuz cevheri ortaya çıkarmak için ellerinden gelen gayreti sarf ettiler. 

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak bizim de bütün çabamız; sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, bilgili, milli ve manevi değerlerine sıkı sıkıya bağlı sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmeniz içindir. Karne heyecanını yaşadığınız bugün de alacağınız karne, sizin bir yıl boyunca gösterdiğiniz çalışmanızın ürünüdür. Karne notları, güçlü ve zayıf yönlerinizin farkına varmanız ve varsa eksikliklerinizi tamamlamanız için  birer yol haritası çizme fırsatı sunmaktadır. Yaz tatili süresince dinlenebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, aynı zamanda bol bol kitap okuyabileceğiniz; akranlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir yaz tatili diliyor; hepinizi çok sevdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Değerli Veliler;

En değerli varlığımız olan çocuklarımıza eğitim öğretim süreci boyunca desteklerinizi esirgemediğiniz için sizlere teşekkür ederim. Velilerimizin çocuklarımıza karşı sergilediği doğru yaklaşım, onlarla kurduğu etkili iletişim ve onlara duyduğu koşulsuz sevgi, şüphesiz eğitimin temel dayanakları arasındadır. Öğrencilerimizin alacakları karne, onların hayat yolculuğunda psikolojik sağlamlıklarından ve iyi yetişmiş birey olmalarından daha değerli değildir. Evlatlarımızın ilk öğretmenleri olan siz değerli velilerimize, gösterdiğiniz özveri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

Sizlerle birlikte Türkiye Yüzyılında, eğitim ortamlarımızın niteliğini arttırarak her geçen gün daha iyiye ulaşmayı, süregelen projelerimizle gelişim yolculuğumuzu azimle, kararlılıkla ve heyecanla sürdürmeyi hedefliyoruz. Yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yaz tatiline giren öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyor, 2024-2025 Eğitim Öğretim yılının başlayacağı gün hepinizle dinlenmiş olarak okullarımızda tekrar buluşmayı temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Aydın ALBAK

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.