OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Ramazan ÇELİK TOBB Fen Lisesini Ziyaret Etti
![Müdürümüz Ramazan ÇELİK TOBB Fen Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_18113634_mem_5223.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Basri DOĞAN ve Şube Müdürü Saffet SARIDAĞ ile birlikte TOBB Fen Lisesini ziyaret etti.
Müdürümüz Ramazan ÇELİK okul müdürü Yılmaz KIRPIK´tan okul hakkında bilgi aldıktan sonra öğretmenler ile bir araya gelerek, eğitim-öğretim üzerine görüş alışverişinde bulundu.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |