OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimleri Tamamlandı
![Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimleri Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/19110929_photo_2023-01-19_11-09-01.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda Rehberlik ve Araştırma Merkezi rehberlik öğretmen/ psikolojik danışmanları tarafından Osmaniye Merkez ve ilçelerde görev yapan okul yardımcı personelleri, kantin görevlileri, servis şoförleri ve güvenlik görevlilerine yönelik Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimleri gerçekleştirildi.
7 gün süren eğitimlerde; öfke ve stres nedir, öfkenin kaynağı, bir duygu olarak öfke, öfke kontrolü ve stresle başa çıkma yöntemleri hakkında eğitim verilerek katılımcıların merak ettiği sorular yanıtlandı.