OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Yapım,Onarım ve Güçlendirme Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK, yapım ve onarımları devam eden 2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında hizmete girecek olan Ülkü İlkokulu, Yavuz Selim İlkokulu ve okul güçlendirme çalışması yapılan Mehmet Akif Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binalarında yerinde incelemelerde bulundu.
Okul Yapım,Onarım ve Güçlendirme Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor

2022 Yaz döneminde onarım çalışması yapılan 125 okulumuzun inşaatları ile ilgili İnşaat ve Emlak Birimi' nden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal YALÇIN ve Okul inşaat yapım işini yüklenici firmalar ile bilgi alışverişinde bulunuldu. Kapalı durumda bulunan ve 12 Eylül' de onarım çalışması yapılarak " Köy Yaşam Merkezi' ne " dönüştürülecek 12 okulumuzun inşaatları ile ilgili olarak ilgililerden bilgi aldı.

 

         İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK : "Bu yıl içerisinde 12 adet anaokulunun projelerinin tamamlanmak üzere olduğunu ve inşaatların yıl sonuna  kadar başlanacağını belirtmek isterim. Bununla birlikte Kadirli ilçemizde 24 derslikli ilkokulumuzun yer teslimi yapılmıştır.  Ayrıca Merkezde Kazım Karabekir mahallesine 24 derslikli, Mimar Sinan mahallemize 32 derslikli okullarımızın yılbaşından önce temellerinin atılacağını ifade etmek isterim. Devletimizin gücüyle eğitim yuvalarımızın her geçen gün gelişen ve büyüyen hali, büyük onarım çalışmaları ile daha konforlu ve güvenli hale gelmesi bizleri mutlu ediyor." dedi.

 

17-08-2022  
17-08-2022 17-08-2022
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.