OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretlerimize Devam Ediyoruz

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Necmettin Erbakan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni Ziyaret Etti
Okul Ziyaretlerimize Devam Ediyoruz

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Necmettin Erbakan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ve Okul Müdürü Mehmet Panavur tarafından karşılanan Vali Yılmaz, okulda incelemelerde bulunarak, Okul Müdürü Mehmet Panavur'dan bilgi aldı.

Ziyaretinin devamında sınıflarda öğrencilerle bir araya gelen Vali Yılmaz, gençlerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, "Bu çağlarınız, geleceğinize yatırım yapmanız için en verimli olan çağlarınız. Eğer bu dönemde derslerimize iyi çalışarak, bol bol kitap okuyarak kendimizi iyi yetiştirirsek gelecekte çok daha başarılı oluruz."dedi. Öğrencilerden başarı beklediklerini belirten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, "Biz sizleri çok seviyoruz, geleceğimiz sizlersiniz. Sizler ne kadar başarılı olursanız ülkemiz de o kadar başarılı olur. Bir ülkenin gücünün, başarısının en önemli ana kaynağının eğitimli, iyi yetişmiş insanlarla olacağına inanıyorum. Ne kadar iyi yetişmiş insan varsa, eğitim kalitesi ne kadar yüksekse bir ülke o kadar ileriye gider, o kadar güçlü olur. Dünya bilgi çağını yaşıyor. Biz de dünyadan geri kalmamalı, daha önde olmalıyız. Bunun için de çok çalışmalıyız. Sizlere başarılar diliyorum, iyi ki varsınız."dedi.

Daha sonra resim dersinin olduğunu bir sınıfı ziyaret eden Vali Yılmaz, öğrencilerden yaptıkları resimler hakkında bilgi alarak, birbirinden güzel resimler için öğrencileri tebrik etti.

Ziyaretinin son bölümünde öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Yılmaz, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Vali Yılmaz, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek, ziyaretine son verdi.


08-02-2022 08-02-2022
08-02-2022 08-02-2022
08-02-2022  


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.