OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okullarımızda Hibrit Öğrenme Modeli ile Eş Zamanlı Derslerimize Devam Ediyoruz."İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, yüz yüze eğitim öğretime başlayan İlimiz Merkezinde faaliyet gösteren Mithatpaşa İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen okul ziyaretinde sınıflardaki "Hibrit Öğrenme Modeli" ni yerinde gören İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK,  evlerinden eş zamanlı eğitime dahil olan öğrencilerle de çevrimiçi görüşme gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen bu öğrenme modelinden duyduğu memnuniyetleri ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, öğretmenlerle de biraraya gelerek: "Eğitim öğretim döneminde dijital dönüşümün önemi bir kez daha görmüş oluyoruz. Bazı krizler fırsata çevirme noktasında önemli. Salgın bize dijital araçları daha etkin kullanma konusunda bir beceri sağladı. Hibrit Öğrenme Modeli de bu konuda önemli. Bizler daha fazla okulumuzda bu hibrit öğrenme modelini yaygınlaştıracağız. " dedi.

 

 

04-03-2021

04-03-2021
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.