OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmaniye Baro Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Takımı Şampiyon Oldu
![Osmaniye Baro Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Takımı Şampiyon Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_04/05152135_WhatsApp_Image_2019-04-05_at_15.03.05.jpg)
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl itibariyle 2 Mart 2019 Pazartesi günü başlayan Osmaniye Baro Başkanlığı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasında 7 grupta 29 takım mücadale etmiştir.
Final maçı 4 Nisan 2019 Perşembe günü Milli Eğitim Müdürlüğü takımı ile Kadirli Avukatlar takımı arasında oynanmıştır. Final maçına kadar tüm maçlarını kazanan Milli Eğitim Müdürlüğü Takımı final maçını da 3-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu olmuştur.