OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile MüdürlüğümüzArasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile MüdürlüğümüzArasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz (Osmaniye Bilim ve Sanat Merkezi) arasında bilimsel, sosyal ve kültürel alanlarda iş birliğini içeren “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı. 

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Murat TÜRK, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mılla KATIK ve Osmaniye Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Cuma Ali KILIÇ katıldı. 

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Osmaniye Bilim ve Sanat Merkezi) arasında, Osmaniye Bilim ve Sanat Merkezine devam eden “Özel Yetenekli Öğrencilerin bilimsel düşünce ve davranışlarla estetik değerleri birleştiren, üreten, problem çözen ve değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak, araştırmaya ilişkin işbirliğini geliştirmek ve yerleştirmek üzere gerekli koşulları düzenlemek, ilgi esas ve kuralları belirlemek amacıyla imzalanan bu protokol;eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin işbirliği koşullarını düzenlemek, Üniversitenin alt yapısını kullanarak AR-GE faaliyetlerinde bulunmak, öğrencilerin kurumun laboratuvar ve teçhizat alt yapısı ile tesislerini kullanarak Üniversite - BİLSEM işbirliği çerçevesinde çalışmalar yapabilmelerine yönelik esasları kapsamaktadır. Ayrıca Üniversite ve BİLSEM’in ortaklaşa panel, seminer, bilim şenliği, Çalıştay, sergi, konser vb. organizasyonlar yapması için gerekli düzenlemeleri de kapsamaktadır.

 Osmaniye Korkut Ata ÜniversitesiRektörü Prof. Dr. Murat TÜRK ile İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mılla KATIK; Özel yetenekli öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak olan bu iş birliği protokolünün hayırlı olması temennisinde bulundular.


09-11-2017 09-11-2017
09-11-2017 09-11-2017
09-11-2017 09-11-2017


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.