OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Merhum Hasan ERSOY anısına düzenlenen Hatıra Ormanına Fidan dikimine katılarak öğrencilerimiz fidanı toprakla buluşturdular.
![Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Merhum Hasan ERSOY anısına düzenlenen Hatıra Ormanına Fidan dikimine katılarak öğrencilerimiz fidanı toprakla buluşturdular.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/02190531_MEM_9578.jpg)
Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Merhum Hasan ERSOY anısına düzenlenen Hatıra Ormanına Fidan dikimine katılarak öğrencilerimiz fidanı toprakla buluşturdular.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |