OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Bana Bir İcat Çıkart Çocuk" Ödüllü Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı
!["Bana Bir İcat Çıkart Çocuk" Ödüllü Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/04151230_ANA_RESYM.jpg)
Osmaniye İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ile İl Milli eğitim Müdürlüğümüz tarafından 4-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında lise öğrencileri biyoloji, kimya, kodlama ve teknoloji tasarım dallarında, Ortaokul öğrencileri Fen Bilimleri ve Matematik dallarında ödüllü Bilim Fuarı Masal Park Tanıtım alanında açılışı yapıldı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |