OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" Projesi

"Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" Projesi

Milli Eğitim Bakanlığımızın "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında, kimsesiz, yaşlı ve engelliler ile ihtiyaç sahibi ailelerin evlerindeki tadilat ve tamirat işleri Osmaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yapılıyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, beraberinde Mesleki ve Teknik Eğitim biriminden sorumlu Şube Müdürü Musa AYDIN ile birlikte yapılan çalışmaları incelemek üzere ziyarette bulunularak, Osmaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Reşit PIRNAZ’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Müdürümüz Ramazan ÇELİK, bu proje ile öğrencilerimizin sahada bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlamanın yanı sıra onların vatandaşlarımıza yardım etmelerine de fırsat oluşturduğunu belirtirken,  tespit edilen 5 ailenin evlerinde gerekli bakım ve onarımların Osmaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz tarafından yapıldığını belirtti.

Daha sonra Müdürümüz Ramazan ÇELİK bir evin pencere parmaklıklarına kaynak yaparak montajını gerçekleştirdi.

Bakımı yapılan ev sahipleri yapılan bu çalışmalardan dolayı Müdürümüz Ramazan ÇELİK’e, Okul idaresine ve öğrencilere teşekkür eden aileler, “biz yaptıramadık, öğrenciler gelip bu işleri yaptılar. Desteği olan herkesten, hocalarından Allah razı olsun." diye konuştular.

07-05-2018 07-05-2018
07-05-2018 07-05-2018
07-05-2018 07-05-2018

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.