OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Olan ve Rahmete Kavuşan Öğretmenlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okundu
![Şehit Olan ve Rahmete Kavuşan Öğretmenlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okundu](/meb_iys_dosyalar/2018_11/23150114_MEM_8030.jpg)
Merkez Bahçeli Camiinde 24 Kasım öğretmenler günü programı çerçevesinde Osmaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından görevleri başında şehit olan ve ahirete irtihal etmiş bütün öğretmenlerimiz için Mevlid-i Şerif okundu ve hatimlerin duası yapıldı.
Cuma namazı öncesi okunan Mevlid-i Şerife İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
![]() |
![]() |