OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST FİNALİSTLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TEKNOFEST FİNALİSTLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Finalistlerden Teşekkur ziyareti

 

Ahmet Cevdet Paşa Anadolu Lisesi Müdürü Abdürrahim Alpertunga ile  Görsel sanatlar öğretmeni Bilge Gündogan ve finalist öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete Sube Mudurumuz Ali Coskun, Teknofest il Koordinatörlerimiz   Sedat Gündoğan ve Öznur Gökşen Dinç te katıldı.

 

 TEKNOFEST 2021 İstanbul finallerinde Akıllı Ulaşım Sistemleri kategorisinde   ilimizi başarıyla temsil eden Ters Kapan isimli projeyle kırmızı ışık ihlali yapan araçları engellemeyi hedefliyorlar. Önümüzdeki yıllarda daha çok projeyle başvurmayı hedeflediklerini belirten Ahmet Cevdet Paşa Anadolu Lisesi Müdürü Abdürrahim Alpertunga takimlarinin finalist olmasından sonra okulda pek çok öğrencinin proje yapmak için harekete gectigini belirtti. Il Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak TEKNOFEST in ülkemiz adına en önemli etkinliklerden biri olduğunu belirterek finalist takımımız üyelerini tebrik etti.

 

18-10-2021  
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.