OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Turan Ortaokulu Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK; yeni eğitim öğretim yılında  faaliyete geçen İlimiz Merkezinde yer alan Turan Ortaokulu'nu ziyarette bulundu.
Turan Ortaokulu Ziyareti

İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali COŞKUN'un da yer aldığı ziyarette, okulun eğitim öğretimine ilişkin Okul Müdürü Levent AKOĞUL'dan bilgi aldılar.

24 derslik, 16 şube ve 21 öğretmen ile eğitim öğretime devam eden okulda, ziyaret devamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ; sınıflarda öğrenci ve öğretmenlerle de bir araya gelirken, öğrencilerle de sohbet ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK; " Öğrencilerimizi düşünmeye, üretmeye, tasarlamaya ve üretmeye imkan bulan ortamları dizayn etmeye gayret ediyoruz. Turan Ortaokulumuzu da tıpkı İlimizde faaliyet gösteren diğer okullarımızdaki gibi öğrencilerimizin geleceğine değer katan, ülkemizin geleceğini ve istikbalini tasarlayacak düzeye getirmenin gayretindeyiz. Derslik sayımızdan, okullarımızın fiziksel ihtiyaçlarının giderilmesi noktasına kadar her aşamada bu gayreti sağlıyoruz. Ziyaretimize eşlik eden Sayın  İl Emniyet Müdürümüze de eğitime gösterdiği hassasiyet vesilesiyle de teşekkürlerimi sunuyor, tüm öğrencilerimize başarı dileklerimi iletiyorum. "dedi.

15-02-2022 15-02-2022
15-02-2022 15-02-2022
15-02-2022  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.