OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üretmeye aralıksız devam ediyoruz...

Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında; Emniyet güçlerinin yüz koruyucu Siperli Maskeleri Bilim ve Sanat Merkezlerinde görevli yönetici ve öğretmenler tarafından üretilmeye devam ediyor.
Üretmeye aralıksız devam ediyoruz...

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK'un talimatları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleriyle Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezinde üretilen 600 adet yüz koruyucu Siperli Maske İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK; "Müdürlüğümüzce pandemiyle mücadele kapsamında kurumlarımızla birlikte üretmeye aralıksız devam ediyoruz. BİLSEM'de üretimi gerçekleştirilen siperli maskelerden; İl Sağlık Müdürlüğüne ve İl Jandarma Komutanlığına da teslim ettik. İhtiyaçlara cevap verecek gücümüz de kadromuz da var.Ben bu süreçte emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Siperli maskeler, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mulla KATIK ve BİLSEM Müdürü Cuma Ali KILIÇ ile birlikte İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ'a teslim edildi.

İl Emniyet Müdürü Ahmet SELÇUK OKUMUŞ ise; bu süreçte emniyet mensuplarına gösterilen teveccühten memnuniyetlerini dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve BİLSEM'e teşekkürlerini ifade etti.

17-04-2020

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.