OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

2021?2022 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi nedeniyle Münire Hanım İlkokulunu ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilere karnelerini dağıttı.  İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ve Okul Müdürü Hacı Mehmet Peraşan tarafından karşılanan Vali Yılmaz'a öğrenciler çiçek takdim etti. Okul bahçesindeki öğrenciler ve velilerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek karnelerini dağıttı.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

 

Sınıf ziyaretleri sırasında öğrencilerle sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, "Sevgili çocuklar bugün sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Ara tatilinizde dinlenin ama kitap okumayı da ihmal etmeyin. Hepinize başarılar diliyorum."dedi.

Vali Yılmaz, sınıf ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, "6 Eylül 2021 tarihinde başlayan 2021-2022 Eğitim öğretim yılının birinci dönemini bugün tamamlamış bulunuyoruz. 493 okulumuzda 9573 öğretmenimizle 137 Bin 162 öğrencimize eğitim öğretim hizmeti verildi. İnşallah ikinci dönemde de aynı istek ve heyecanla devam edeceğiz. Osmaniye'mizde eğitimi daha ileri taşımak için gayret gösteren tüm personelimizi kutluyorum. Başarıda; ailenin desteği, öğrencimizin gayreti, öğretmenin gayreti ile yönetimin gayreti ve yönlendirmesi önemlidir. Dolayısıyla başarı için hepimizin gayret göstermesi ve bu işe sahip çıkması gerekiyor. Eğitim öğretim faaliyetini, sadece okullarımızın ve öğretmenlerimizin işi olarak düşünemeyiz, bu hepimizin görevi ve sorumluluğu. Osmaniye'mizde eğitim öğretim hizmetlerimizin çok başarılı bir şekilde, heyecanla, fedakârca sürdürüldüğüne ve çok iyi sonuçlar alındığına birçok defa şahit oldum. Bu başarıyı sağlayan İl Milli Eğitim Müdürümüze, kadrosuna, başarının asıl kahramanı olan öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve velilerine çok teşekkür ediyorum. Bu tatil dönemini bol bol kitap okuyarak geçirmeleri öğrencilerimiz için en faydalı değerlendirme olacaktır."dedi Vali Yılmaz öğrencilere tatilde dinlenmelerini ve ikinci döneme dinlenmiş bir şekilde başlamalarını tavsiye eden Vali Yılmaz, tüm öğrencilerimize başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;" Sevgili yavrularımızın karne heyecanını ve sevincini yürekten paylaşıyorum.Onların mutluluuklarına ortak olmanın tarifi çok zor. Çocuklarımızın bu dönemde aralıksız okullarımızda olması ise apayrı bir sevinç bizim için. Kısa bir molanın ardından tekrardan okullarımızda onlarla buluşmayı diliyoruz. Ben bu süreçte çocuklarımızın eğitimi için büyük emek harcayan öğretmenlerimize, ebeveynlerimize ve tüm personllerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

 

21-01-2022 21-01-2022
21-01-2022 21-01-2022
21-01-2022 21-01-2022
21-01-2022  
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.