OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, TOBB Osmaniye Fen Lisesini Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, TOBB Osmaniye Fen Lisesini Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, TOBB Osmaniye Fen Lisesini ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yasin Kaynar, Okul Müdürü Zekeriya Urul ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Yılmaz, ilk olarak okul bahçesindeki öğrencilerin Sihirli Labirent Oyununu izleyerek, oyun hakkında bilgi aldı.

Ziyaretinin devamında Okul Müdürü Zekeriya Urul'dan okul hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, Okulun Tasarım Beceri Atölyesinde incelemelerde bulundu. Ziyareti sırasında Okulun öğrencileri Vali Yılmaz'a müzik dinletisi sundular. Okulun kütüphanesini de ziyaret ederek bilgi alan Vali Yılmaz, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, "Sizlerin çok başarılı olduğunuzu biliyoruz ve başarınızı her zaman sürdüreceğinize inanıyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Her biriniz birinci olmaya adaysınız. Yeter ki kendinize güvenin ve inanın. Başarının sırrı disiplinli çalışmakta. Başarılarınızın devamını diliyorum. İnşallah en güzel üniversitelerde okursunuz."dedi.

Vali Yılmaz'ın ziyareti sırasında öğrenciler LÖSEV kapsamında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Vali Yılmaz öğrencileri tebrik ederek, "Bu çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum."dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin son bölümünde okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, "Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin başarısı için büyük gayret gösteriyorlar. İnşallah başarılarınız daim olsun."dedi. Vali Yılmaz, öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.


11-11-2021 11-11-2021
11-11-2021  


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.