OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Vali Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Okul Müdürü Ahmet Özer, Müdür Yardımcıları tarafından karşılandı.

Ziyaretinin devamında sınıfları ve atölyeleri ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, atölyelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilere başarılar dileyerek,  "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Şu anda geleceğinize en iyi yatırım yapacağınız yaştasınız. İnanıyorum ki derslerinize çok çalışacaksınız ve çok başarılı olacaksınız."diye konuştu. Öğrencilere hedeflerini de soran Vali Yılmaz, "Sizlerden başarı bekliyoruz. Devletimiz bütün imkânları çocuklarımıza sunmaya gayret ediyor. Çünkü siz bizim geleceğimizsiniz. Hepinize başarılar diliyorum."dedi.

Atölye ve sınıf ziyaretlerinin ardından okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ilk olarak Okul Müdürü Ahmet Özer'den okul hakkında bilgi aldı. Vali Yılmaz'ın ziyareti sırasında, Proje Koordinatörü ve Okul Müdür Yardımcısı Yaşar Sarıcı "Hayatımıza Giren Teknoloji için Öğrenelim" isimli proje hakkında bilgi verdi. Yaşar Sarıcı, Proje kapsamında, Çekya'nın başkenti Prag'a bilişim teknolojileri alanından 2 öğretmen koordinesinde 12 öğrenciyi, Avusturya'nın başkenti Viyana ise muhasebe ve finansman alanından 2 öğretmen koordinesinde 8 öğrenciyi staj yapmaları için göndereceklerini söyledi.

Tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyen Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden ayrıldı.

 

04-01-2022 04-01-2022
04-01-2022 04-01-2022
04-01-2022 04-01-2022
04-01-2022  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.