OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Ömer Faruk Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Çamlıkevler İlkokulu ve Şehit Çağrı Doğan Ortaokulu'nda İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Ömer Faruk Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, aynı binada bulunan Çamlıkevler İlkokulu ve Şehit Çağrı Doğan Ortaokulu'nda inceleme ve denetlemelerde bulundular. Vali Ömer Faruk Coşkun, ziyareti sırasında inşaatı yeni tamamlanan okul hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak'tan bilgi aldı.
Vali Ömer Faruk Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Çamlıkevler İlkokulu ve Şehit Çağrı Doğan Ortaokulu'nda İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak; Valiliğimiz Temel Eğitim Yatırımları çerçevesinde 24 derslikli olarak inşa edilen okulun 2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmete açılacağını belirterek; okulda okul öncesi eğitimi verecek olan anasınıfı, fen ve teknoloji laboratuvarları,  müzik ve resim atölyeleri, spor sahası, çok amaçlı toplantı salonu bulunduğunu ifade etti.Ayrıca okulda bulunan öğrenci sıralarının "İlimizde faaliyet gösteren meslek lisesindeki öğrenci ve öğretmenlerimizin ellerindehazırlandığını böylelikle hem bütçeye katkı sağlanmış olduğunu hem de öğrencilerimizin pratikte öğrenmeyi pekiştiridiğini" belirtti. 

Vali Coşkun incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, "Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Modern bir şekilde inşa edilen okulumuzun, Osmaniye'mize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Vali Coşkun, incelemelerinin ardından okulun inşasında ve bu noktalara getirilmesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek, okuldan ayrıldı.


05-09-2019 05-09-2019 05-09-2019
05-09-2019 05-09-2019 05-09-2019
Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.