OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz COŞKUN’a “24 Kasım Öğretmenler Günü” Ziyareti

Valimiz COŞKUN’a “24 Kasım Öğretmenler Günü” Ziyareti

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK ve beraberindeki öğretmenler ile birlikte Valimiz Ömer Faruk COŞKUN’a ziyarette bulundular.

Ziyaret sırasında Vali COŞKUN’a eğitime verdiği destekler nedeniyle teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Öğretmenler ile bir süre sohbet eden Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, öğretmenliğin dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Evlatlarımızın yetiştirilmesi ve değerlerimizin yarınlara aktarılması için yılmadan, yorulmadan, fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bu vesile ile başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, bu kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum.” diye konuştu.

24-11-2018 24-11-2018
24-11-2018  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.