OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Dr. Erdinç YILMAZ, Devlet Bahçeli Fen Lisesi İnşaatında İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Valimiz Dr. Erdinç YILMAZ, Devlet Bahçeli Fen Lisesi İnşaatında İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç YILMAZ, yapımında son aşamaya gelinen Devlet Bahçeli Fen Lisesi inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Valimize ziyaretleri sırasında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit COŞKUN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK eşlik etti.

 Vali YILMAZ, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, "24 derslikli Devlet Bahçeli Fen Lisemizin inşaatında sona gelindi. Aslında okulumuz bu eğitim öğretim yılı başında hizmete girecekti ama beklemediğimiz 6 Şubat depremi maalesef geciktirdi. Öğrencilerimiz eğitimlerine misafir olarak başka bir binada devam etmektedirler, 96 öğrencimiz. Nisan ayı içerisinde hedefimiz inşallah öğrencilerimizi binalarına kavuşturmak. Devlet Bahçeli Fen Lisesi muhteşem mimarisi, spor kompleksi, pansiyonu, konferans salonu, altyapısıyla gerçekten çok güçlü bir okul. Türkiye'de örnek olacak, model olacak bir okula kavuşuyoruz. İnanıyorum ki başarısıyla kendinden söz ettirecek Devlet Bahçeli Fen Lisesi, çocuklarımızın çok iyi yetiştirileceği, Türkiye'deki sayılı okullardan biri olacak. Osmaniye'mize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."dedi.

05-03-202405-03-202405-03-202405-03-2024

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.