OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu’nu ziyaret etti. İlk olarak Okul Müdürü Hacı Ali ÇELİK’ten okul hakkında bilgi alan Valimiz daha sonra okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Valimiz Ömer Faruk COŞKUN’un ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mılla KATIK da yer aldı.

Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, ziyaret ettiği okullarda, ders saatleri müsaitse, öğretmenlerle bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinlediklerini ifade ederek, okullarda başarının daha da artması için öğretmenlerle istişarede bulunmaya önem verdiklerini kaydetti. Sözlerinin devamında okul idaresi, öğretmen, okul aile birliği üyeleri ve veliler arasındaki koordinasyon ve uyumun öğrencinin başarısındaki önemini vurgulayan Valimiz Ömer Faruk COŞKUN,  “Çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları ve ilimizin eğitimdeki başarısının daha da artması için hep birlikte gayret göstereceğiz” diye konuştu. Sözlerinin sonunda öğretmenlere fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, öğretmenlerin taleplerini dinledi.

Programının devamında kendisi ile tanışmak isteyen öğrencilerle okulun bahçesinde bir araya gelerek onlara hitap eden Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, “Öğrencilerimizi böyle cıvıl cıvıl bir şekilde görmekten çok büyük bir memnuniyet duydum. Sizler, bizlerin geleceğisiniz. Çok çalışarak ülkemizi daha iyi bir seviyeye taşıyacağınıza inancımız tamdır. Sizlerden beklentimiz derslerinize iyi çalışmanız, devletimize, milletimize yararlı bir birey olarak hayatınızı devam ettirmenizdir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun” dedi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Valimiz Ömer Faruk COŞKUN’a çocuklar büyük ilgi gösterdi.

19-04-2019 19-04-2019
19-04-2019 19-04-2019
19-04-2019 19-04-2019
19-04-2019  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.