OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Erdinç YILMAZ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda 2023 YKS' de ilimizde çeşitli puan türlerinde ilk 1000'de dereceye giren öğrencilerimiz, aile ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Valimiz Sayın Dr. Erdinç YILMAZ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda 2023 YKS' de ilimizde çeşitli puan türlerinde ilk 1000'de dereceye giren öğrencilerimiz, aile ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

 

Valimiz Sayın Dr. Erdinç YILMAZ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda 2023 YKS' de ilimizde çeşitli puan türlerinde ilk 1000'de dereceye giren öğrencimizi aile ve öğretmenleriyle bir araya gelerek tebrik etti.

Valimiz Sayın Dr. Erdinç YILMAZ, öğrencilerimizin azimli çalışmalarının ve başarılarının gurur verici olduğunu vurgulayarak, onlara olan desteklerinin süreceğini belirtti. Ayrıca, eğitim hayatlarında elde ettikleri bu başarıların, gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla devam edeceklerine olan inancını dile getirdi.

Son dönemde yaşadığımız deprem felaketi, ülkemizde derin üzüntü ve kaygı yaratmıştır. Ancak, bu zorlu dönemde bile üstün bir azim ve kararlılıkla çalışan öğrencilerimiz, başarılarıyla dikkat çekmektedir. Deprem felaketine rağmen, üstün başarı elde eden bu öğrencilerimizin başarısı takdire şayan ve umut vericidir.

Son olarak, başarılı öğrencilerimizi tebrik ederek hayatlarının bundan sonraki aşamalarında da başarılar diledi. Onların, Osmaniye'nin gurur kaynağı olmaya devam edeceğine inancını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK ise öğrencilerimizin azimli çalışmaları ve özverili çabaları karşısında duydukları memnuniyeti dile getirerek tebrik etti. Aynı zamanda, ailelerin ve öğretmenlerin desteğinin bu başarıların temelini oluşturduğunu vurgulayarak teşekkürlerini iletti. Öğrencilerimizin başarılarının, Osmaniye'nin eğitim kalitesine ve geleceğine katkı sağlayacağına olan inancını ifade etti.

Bu gurur dolu buluşmada, başarılarla dolu geleceğe umutla bakılması, Osmaniye'nin eğitimdeki gücünü bir kez daha ortaya koydu. Osmaniye'nin eğitimdeki bu başarısı, ilimizin geleceğine olan güveni bir kez daha pekiştirdi.

Başta Sayın Valimiz Dr. Erdinç YILMAZ olmak üzere tüm öğrencileri, aileleri ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarla dolu süreçte her birinin katkısı büyük ve önemli olduğunu vurgulayarak, başarılarının devamını diledi.

 

 

01-08-202301-08-202301-08-202301-08-202301-08-202301-08-2023

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.