OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaşayanların En Kutlu Olanları:Şehitlerimiz

Sizi Unutmadık,Unutmayacağız!
Yaşayanların En Kutlu Olanları:Şehitlerimiz

Vatanın birliği ve beraberliği,millet,bayrak ve devlet uğruna canları pahasına hayatlarını kaybetmiş şehitlerimizin kıymetli aileleri unutulmadı.

14-20 Nisan Şehitler Haftası münasebeetiyle Osmaniye Merkezinde ilk ve ortaokullarda öğrenim gören şehit çocukları tespit edilip, ziyaret edildi.Ayrıca gaziler arandı.

 

Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen etkinlik çerçevesinde öğrencilere çeşitli hedilere verilip, ailelere çiçek takdim edildi.Özellikle öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde, EBA üzerinden derslerinin durumuna dikkat çekilerek, uzaktan eğitim sürecine ilişkin bilgiler aktarıldı.Şehitler Haftası münasebetiyle gerçekleştirilen bu etkinlikten memnuniyetlerini ifade eden şehit aileleri ve gaziler; kendilerine gösterilen bu ilgiden dolayı ayrıca mutlu olduklarını belirttiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;"Şehit ve gazilerimiz bizim gurur ve ilham kaynaklarımızdır.Onların emanetlerine olan saygımız ise bizlerin vicdani bir sorumluluğudur.Bu vesile ile vatanımızın birliği ve beraberliği, devlet,millet ve bayrak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi saygı ve minnetle yad ediyoruz."dedi.

 

21-04-2020 21-04-2020
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.