OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Zamanı Durduranlar" Fotoğraf Yarışmasında Derece Elden Öğrencilerimiz İçin Ödül Töreni Düzenlendi      Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından öğrencilerimizi milli, manevi değerler ışığında çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık yararına sarf edebilen; bilime, sanata, tabiata, kültüre duyarlı; nitelikli, ahlaklı, gördüklerinin ötesine bakabilecek bireyler olarak yetiştirirken, inanın ve tabiatın kökenleri üzerine derinlemesine düşünmek ve tabiatla aramızda kaybettiğimiz manevi ilişki üzerine bir farkındalık oluşturmak amacıyla İnsan ve Tabiat temalı "Zamanı Durduranlar" fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz ödüllendirildi.  

     Yarışmada derece elde eden öğrencilerimize ödüllerini veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK, öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederken başarılarının devamını diledi.  

 

Yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz:

1. Elif Melisa Tütüncü - Mehmet Akif Ersoy MTAL

2. Raziye Topalak - Düziçi Atatürk MTAL

3. Yaren Dirlik - Mehmet Akif Ersoy MTAL

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.